Navist Mühendislik

Navist Mühendislik

NAVİST Mühendislik, 2018 yılında yerli ve küresel müşterilere bilgisayar destekli mühendislik ve ürün tasarım hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Ankara ve İstanbul’da ofisleri bulunan NAVİST Mühendislik, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD), Yapısal Analizler, İleri Optimizasyon Teknikleri ve Mekanik Tasarım alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile savunma ve havacılıktan, proses ve enerji sektörüne kadar hemen her endüstri koluna mühendislik simülasyonu ve ürün geliştirme hizmeti vermektedir.
Amfibi özelliğe sahip askeri kara araçları için geliştirdiği konvansiyonel ve pod tipi jet itki sistemlerini dünya pazarına sunmaktadır. NAVİST, bu alanda araca ve görev gereksinimlerine göre özel tasarım hizmeti de vermektedir.
Mühendislik ve ürün geliştirme işlerinin yanı sıra, CAESES, GridPro, TwinMesh yazılımlarının Türkiye distribütörlüğünü, ANSYS Discovery Live ve FloMASTER yazılımlarının ise Tier-2 pozisyonunda satışını yapmaktadır.

Vizyonumuz

Yüksek kalite ve çalışma prensiplerinden ödün vermeden, müşterinin fayda ve memnuniyetini gözeterek hizmet vermek, ülkemizi kalkındıracak projelerde rol almak aynı zamanda yerli ve küresel müşterilere hizmet sunmak, kendi ürünlerimizi geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Stratejimiz

Mühendislik simülasyonlarından faydalanarak yaratıcı fikirlerle ve analitik yaklaşımla, hem müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak hem de onların tasarım sürecine uyum sağlayacak çözüm hizmeti sunmak, ürünler geliştirmektir.