CFX Berlin

  CFX Berlin, ANSYS firmasının Almanya'daki sertifikalı ortağıdır ve akışkanlar mekaniği, termodinamik, elektromanyetik, yapısal mekanik ve birleşik fizik analizleri için simülasyon yazılımı ve çözümleri sunar. Ayrıca, CFX Berlin, ANSYS CFX arayüzü ile gerçekleştirilen pozitif deplasmanlı makineler sektöründe yapılan çalışmalarda güvenilir CFD analizleri için benzersiz bir sayısal ağ çözümü sağlayan TwinMesh yazılımının geliştiricisidir. CFX Berlin firması fiziksel modelleme, sayısal yöntemler ve TwinMesh gibi sayısal ağ yapısı oluşturan yazılım araçları konusunda araştırma ve geliştirme yapmaktadır


  Friendship Systems

  FRIENDSHIP SYSTEMS, 2001 yılında Berlin Teknik Üniversitesi’nden ayrılan bir ekip tarafından kurulan bir Alman yazılım şirketidir. Merkezi Berlin’e yakın Potsdam’da bulunan firma, serbest forma sahip aero/hidrodinamik yüzeylerin CFD ve FEA analizlerine dayalı optimizasyonu için kullanılan CAESES ® yazılımını geliştirmektedir. Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz yüksek performanslı ürünlerin optimizasyonunda gerekirse müşteri talebi şartıyla çözüm ortağımızdan danışmanlık hizmeti alabiliyoruz.

  Numesys

  NUMESYS, ülkemiz sanayisinin gelişimine hız kazandırmak için bilgisayar analizine dayalı üretim yaklaşımının yaygınlaşması gerektiğine inanan bir marka olarak 2018 yılında kuruldu.

  Bu inancı doğrultusunda NUMESYS, lider mühendislik analiz yazılımlarının distribütörlüğünü ve teknik destek hizmetlerini üstlenmeyi seçti. NUMESYS bu varlık nedenini gerçeğe dönüştürmek için kesintisiz bilgi aktarımı, teknik destek ve mesleki gelişime önem vermek gerektiğinin altını çiziyor. Firma, ürün geliştirme yapan firmaların ve mühendislerin başarılı olmalarını sağlamayı amaç ediniyor.


  PDC

  PDC, NASA Glenn Araştırma Merkezi'nin yüksek kaliteli sayısal ağ gereksinimlerini karşılamak üzere 1989 yılında New York'ta kurulmuştur. Tam-hex sayısal ağı hızlı bir şekilde oluşturan ve otomatik bir şekilde ağ kalite ölçülerine göre optimize eden GridPro yazılımı, yüksek doğruluk gerektiren CFD ve FEA uygulamalarında pratikliği sebebiyle tercih edilen bir ürün olmuştur. PDC, GridPro yazılımını hem geliştirmeye devam etmekte hem de kullanıcılarına teknik destek sağlamaktadır.

  SİMOFİS

  SimOfis Mühendislik A.Ş. 2018 yılında kurulmuş ve Siemens Solution Partner olarak mühendislik yazılımlarının satışı; teknik desteğinin yanında proje hizmetleri de veren bir mühendislik firmasıdır. SimOfis Mühendislik partnerleri ile beraber 1D-3D CFD; Otonom Araç Yazılımları ve Elektrik Motoru Tasarım ve Analiz yazılımları ile ilgili faaliyetler göstermektedir.


  Ubercloud

  UberCloud'un kolay Bulut HPC Simülasyon platformu ile bir kerede verimli olursunuz. Önde gelen CAE yazılım şirketleri ve bulut sağlayıcıları ile ortaklık yapıyoruz ve onlarca yıllık HPC ve Cloud uzmanlığı getiriyoruz. UberCloud ile özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış tam bir çözüm elde edersiniz, böylece zahmetsizce buluta geçin.