CFX Berlin

    CFX Berlin, ANSYS firmasının Almanya'daki sertifikalı ortağıdır ve akışkanlar mekaniği, termodinamik, elektromanyetik, yapısal mekanik ve birleşik fizik analizleri için simülasyon yazılımı ve çözümleri sunar. Ayrıca, CFX Berlin, ANSYS CFX arayüzü ile gerçekleştirilen pozitif deplasmanlı makineler sektöründe yapılan çalışmalarda güvenilir CFD analizleri için benzersiz bir sayısal ağ çözümü sağlayan TwinMesh yazılımının geliştiricisidir. CFX Berlin firması fiziksel modelleme, sayısal yöntemler ve TwinMesh gibi sayısal ağ yapısı oluşturan yazılım araçları konusunda araştırma ve geliştirme yapmaktadır


    Numesys

    NUMESYS, ülkemiz sanayisinin gelişimine hız kazandırmak için bilgisayar analizine dayalı üretim yaklaşımının yaygınlaşması gerektiğine inanan bir marka olarak 2018 yılında kuruldu.

    Bu inancı doğrultusunda NUMESYS, lider mühendislik analiz yazılımlarının distribütörlüğünü ve teknik destek hizmetlerini üstlenmeyi seçti. NUMESYS bu varlık nedenini gerçeğe dönüştürmek için kesintisiz bilgi aktarımı, teknik destek ve mesleki gelişime önem vermek gerektiğinin altını çiziyor. Firma, ürün geliştirme yapan firmaların ve mühendislerin başarılı olmalarını sağlamayı amaç ediniyor.